Zakupy mogą wykonywać tylko zarejestrowani klienci.

W związku z tym przez złożeniem zamówienia konieczne będzie zalogowanie lub rejestracja.

22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
NATINUEL > BOTOLIFT - przeciwzmarszczkowy zabieg pod oczy 4x15ml (zestaw na 25 zabiegów)

BOTOLIFT - przeciwzmarszczkowy zabieg pod oczy 4x15ml (zestaw na 25 zabiegów)

Producent: NATINUEL
Indeks: P21

OPIS

Profesjonalny zabieg na okolice przeznaczony do intensywnego odmładzania okolic oczu. Podany w formie 4 kroków zapobiega skutkom biologicznego i fotostarzenia. Końcowym rezultatem jest zmniejszenie częstotliwości skurczów mięśni mimicznych, jednocześnie zmniejszają się wyraźne zmarszczki i worki pod oczami. Skóra będzie gładsza, jędrniejsza, bardziej elastyczna, spoista, nawilżona, nabierze jednolitego kolorytu, znikną cieniutkie bruzdy. Nastąpi całkowite odnowienie skóry, powróci młodzieńczy wygląd, wszystkie parametry estetyczne skóry ulegną poprawie. Spojrzenie odzyska świeżość i wdzięk.

1.New Peel Eyes - Peeling

New Peel Eyes to specyficzny peeling przeznaczony do delikatnej skóry okolic oczu. Zawiera rezweratrol w połączeniu z PHAs tj. kwas laktobionowy i glukonolakton oraz dwa specyficzne AHA tj. kwas migdałowy i kwas jabłkowy, które wyróżniają się wśród innych kwasów swymi unikatowymi właściwościami. Polepsza nawilżanie skóry, przeciwdziała degeneracyjnej aktywności wolnych rodników w różnych obszarach struktur komórkowych.

 pH: 2,0

2. Botomix Fluid - Fluid-Efekt botoxu

Botomix Fluid to preparat o działaniu podobnym do działania botoxu. Łączy w swym składzie trzy najnowsze peptydy: pierwszy uzyskiwany z reprodukcji jadu żmii vipera templare, drugi z kurary, silnej trucizny roślinnej oraz trzeci pochodzenia biotechnologicznego. Substancje te, dzięki odmiennym, lecz synergicznym mechanizmom biochemicznym, wspomagają redukcje skurczów mięśni mimicznych, odpowiedzialnych za zmarszczki mimiczne wokół oczu, wyraźnie redukując głębokość i wyrazistość zmarszczek. Fluid wyraźnie redukuje zmarszczki, a cieniutkie linie ulegają stopniowej poprawie. Skóra pozostaje odprężona i gładka.

 

3. Rejuven Gel - Żel przeciwzmarszczkowy

Rejuven Gel to restrukturyzacyjny preparat, bogaty w nowatorskie peptydy i specyficzne substancje aktywne, które dzięki różnym, ale synergicznym mechanizmom działania, silnie aktywują nową produkcję kolagenu, elastyny i GAG. Ponadto wspomaga redukcję worków pod oczami oraz wyrównuje koloryt. Rejuven jest produktem, który ma fundamentalne znaczenie w procesie odmłodzenia i i odbudowywania całej struktury skóry wokół oczu. Poprawia gęstości, jędrności i elastyczności skóry.

 

4. Mini Lift Cream - Krem ochronny liftingujący

Mini Lift Cream to aktywny krem, zawierający kwas liponowy, melatoninę oraz kompleks biologicznie czynny, mający zdolność natychmiastowego przywrócenia optymalnego, powierzchniowego i głębokiego nawilżenia skóry. Produkt wspomaga procesy regeneracji na poziomie skóry właściwej i naskórka. W szerokim zakresie zapobiega i przeciwdziała zniszczeniom spowodowanym przez działanie wolnych rodników oraz przez proces glikacji. Bezpośrednio po zastosowaniu kremu, pojawia się piękny i trwały efekt liftingu kosmetycznego. Skóra pozostaje nawilżona, jędrna i jedwabista w dotyku.