Zakupy mogą wykonywać tylko zarejestrowani klienci.

W związku z tym przez złożeniem zamówienia konieczne będzie zalogowanie lub rejestracja.

22 303 9999
Darmowa wysyłka od 350 zł
ATACHE > EXCELLENCE - KOMPLEKSOWY PROGRAM BIO-NAPRAWCZY do twarzy 5 zab/op

EXCELLENCE - KOMPLEKSOWY PROGRAM BIO-NAPRAWCZY do twarzy 5 zab/op

Producent: ATACHE
Indeks: 640006

OPIS

Główną zasadą kuracji Excellence jest działanie na przyczyny problemu - starzenie się komórek skóry. Ten znakomity zabieg oferuje technologię 3D, ponieważ działa jednocześnie wewnątrz, na gęstość skóry, jak i na zewnątrz, wygładzając zmarszczki. Skóra w zaskakującym stopniu odzyskuje młody wygląd. 
NIE ZAWIERA PARABENÓW.

PRODUKTY W ZABIEGU:
Kompleksowy aktywator biologiczny COMPLEX ACTIVATOR – 5 ampułek x 5 ml
Serum przeciwzmarszczkowe, bio-naprawcze REVITALIZING SUBLIME - 5 tubek x 8 ml
Kawiorowa maska odżywcza CAVIAR NUTRITION MASK - ŻEL: 5 saszetek x 100 ml plus ALGINAT: 5 saszetek x 100 ml
Krem bio-naprawczy na zakończenie zabiegu ADVANCED REPAIR CREAM PROFESIONAL - tuba 20 ml
Koncentrat zwalczający zmarszczki PRECISION TOUCH - tuba 10 ml
 

Laboratoria Atache wykorzystały najnowsze odkrycia naukowe w dziedzinie kosmetologii dotyczące promotorów telomerazy w celu przedłużenia życia komórek skóry i opóźnienia procesu starzenia się skóry.
EXCELLENCE, kompleksowy program anti-aging, został tak opracowany, by sprostać największym potrzebom skóry dojrzałej. Jego silne działanie naprawcze zostało oparte na wysokim stężeniu nowoczesnych składników aktywnych, które działając na trzech poziomach skóry dają efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.
Na poziomie komórkowym - zabieg stymuluje wytwarzanie telomerazy. Chroniąc telomery chromosomów i zwiększając liczbę podziałów komórek opóźnia proces ich starzenia się. To przywraca sprawność działanie fibroblastów do poziomu, jaki charakteryzował je dziesięć lat wcześniej. Zabieg chroni i naprawia DNA, poprawiając funkcjonowanie komórek.
Na poziomie skóry właściwej - wzmacnia macierz pozakomórkową, dzięki czemu skóra odzyskuje gładkość, gęstość, elastyczność.
Na poziomie naskórka - skóra jest doskonale nawilżona i odżywiona, co jest ważne, by wyglądała zdrowo i była promienna. Skóra odzyskuje wszystkie te cechy, które traci z wiekiem.