Zakupy mogą wykonywać tylko zarejestrowani klienci.

W związku z tym przez złożeniem zamówienia konieczne będzie zalogowanie lub rejestracja.

22 303 9999
Darmowa wysyłka od 350 zł
ATACHE > Mgiełka Be Sun z niewidoczną ochroną SPF 50, do ciała w sprayu 150 ml

Mgiełka Be Sun z niewidoczną ochroną SPF 50, do ciała w sprayu 150 ml

Producent: ATACHE
Indeks: AT052

OPIS

Mgiełka do ciała z olejkiem dającym nietłuste wykończenie, bez alkoholu, o przejrzystej strukturze i wysokiej skuteczności ochrony przeciwsłonecznej, która chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych UVA/UVB/IR za pomocą niewidzialnej ochrony. Jej formuła zawiera silną substancję aktywną pochodzącą ze złotej algi, która działa jak ochrona przeciwsłoneczna, zmniejszając stres termiczny, stres foto-oksydacyjny i uszkodzenia spowodowane przez promieniowanie. Zapobiega starzeniu się skóry i poprawia metabolizm komórkowy. Obecna w nim kombinacja składników wzmacnia działanie bariery skóry, co zapewnia lepsze nawilżenie i większą gładkość. 

Nowoczesny system aplikacji w areozolu zapewnia optymalną aplikację, a także umożliwia dotarcie do obszarów skóry o utrudnionym dostępie i pozwala cieszyć się słońcem zachowując maksymalne bezpieczeństwo.

Idealny dla skóry o wysokim ryzyku poparzenia lub wrażliwej na słońce, w czasie ekstremalnych ekspozycji. Chroni skórę w bezpieczny sposób. Wodoodporny. Nie zawiera parabenów ani alkoholu.

Zaaplikować na 30 minut przed ekspozycją na słońce. Wmasować do pełnego wchwłonięcia. 

Składniki aktywne:

Ekstrakt z algi Laminaria Ochroleuca