Zakupy mogą wykonywać tylko zarejestrowani klienci.

W związku z tym przez złożeniem zamówienia konieczne będzie zalogowanie lub rejestracja.

22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
BIELENDA > Energetyzująco‑dotleniający zabieg Skin Breath - 8 preparatów + shaker

Energetyzująco‑dotleniający zabieg Skin Breath - 8 preparatów + shaker

Producent: BIELENDA
Indeks: 200867

OPIS

Zabieg energetyzująco‑dotleniający do skóry niedotlenionej, pozbawionej energii i właściwego odżywienia. Jego siłą jest zastosowany w kosmetykach Oxyenergy Complex, na który składają się m.in. żeń‑szeń, koenzym Q10, karnityna i minerały, które zamknięte zostały w wyjątkowych formulacjach, pozwalających natychmiast poczuć i zobaczyć jego działanie.

Żeń‑szeń to przywracający witalność składnik, stosowany w medycynie chińskiej od czterech tysięcy lat. Charakteryzuje się bogactwem witamin, minerałów, aminokwasów, polisacharydów i najważniejszych – ginsenozydów. Zwiększają one zdolność hemoglobiny do przyłączania tlenu, wpływając na lepsze odżywienie i dotlenienie skóry.

Koenzym Q10 jest niezbędnym składnikiem oddychania komórkowego. Pomaga przyswoić komórce tlen i produkować ATP, czyli paliwo komórkowe, na które rośnie zapotrzebowanie gdy komórka narażona jest na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Dzięki podaniu koenzymu Q10 w liposomie, zwiększa się jego dostępność w skórze. Wspiera on nieodżywione i osłabione komórki. Zastosowana w preparatach karnityna wpływa z kolei na komórkową dostępność kwasów tłuszczowych. Połączenie karnityny i koenzymu Q10 w linii Skin Breath pozwala na wspomaganie metabolizmu komórkowego i lepsze gospodarowanie istniejącymi zasobami energetycznymi. Do zapewnienia prawidłowego poziomu odżywienia skóry, niezbędne są także minerały, które wpływają na lepsze ukrwienie skóry i blokują transepidermalną utratę wody.

OPIS PROMOCJI

Skład pakietu:

  1. Skin Breath Dotleniająco - nawilżający krem do twarzy 50ml
  2. Skin Breath Energetyzujący kofeinowy krem pod oczy 15ml
  3. Skin Breath  Dotleniające dwufazowe serum do twarzy 30ml
  4. Skin Breath Bubble Peel Mask 45 g
  5. Skin Breath Dotleniając maska algowa peel off z minerałami morskimi 80g
  6. Skin Breath Energetyzująco-odżywczy koncentrat do twarzy 30 ml
  7. Skin Breath Energetyzująca esencja tonizująca na bazie wody pomarańczowej 500ml
  8. Skin Breath Żel micelarny do demakijażu twarzy 500g
  9. Shaker do zabiegu