22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
тел. +48 693 999 451
NATINUEL > OZONE VITAL 100ml - gojąca mgiełka w sprayu

OZONE VITAL 100ml - gojąca mgiełka w sprayu

Producent: NATINUEL
Indeks: C11

OPIS

Lekki olejek w sprayu to produkt o zróżnicowanym zastosowaniu. Dzięki specyficznej synergii substancji aktywnych ( OZONOIDY, KWAS LIPONOWY i KWAS GLICYRETYNOWY) wspomaga mechanizmy regeneracyjne, gojące i naprawcze skóry. Sprzyja normalizacji procesów zapalnych i zwalcza działanie różnych typów wolnych rodników. Poprzez działanie energizujące usprawnia procesy metaboliczne i wzmacnia skórę. Wykazuje silne działanie antybakteryjne, przeciwwirusowe, przeciwzapalne i przeciwbólowe oraz przyspiesza gojenie się ran.

Polecany przy zabiegach : MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ, IGŁOWEJ, MAKIJAŻU PERMANENTNYM, po ZABIEGACH Z KWASAMI, MIKRODERMABRAZJI czyli wszędzie tam gdzie następuje uszkodzenie skóry.  

Składniki aktywne:

OZONIDY: Jest to specyficzna mieszanka olejów i ozonu, która dostarcza skórze ozon w postaci stabilnej, w taki sposób, aby móc całkowicie wykorzystać jego unikalne i różnorodne właściwości. Ozon sprawia że tkanki są kompletne aseptyczne ale również intensywnie stymuluje procesy regeneracyjne i rewitalizujące. Pozwala to na jego elastyczne zastosowanie i w szerokim zakresie dermo-skórnym. Poza najbardziej widocznymi niedoskonałościami takimi jak: cellulit, zmarszczki, rozstępy, trądzik którego źródłem jest zmieniona fizjologia komórkowa połączona również z problemami pochodzącymi ze złej mikrocyrkulacji, ozon jest istotny w normalnym cyklu życia komórkowego aby móc utrzymać skórę zdrową, zabezpieczać ją przed starzeniem się i przed uszkodzeniami mechanicznymi jaki i tymi z zewnątrz.

KWAS LIPONOWY: Intensywny antyoksydant i wymiatacz rodników hydroksylowych, kwasu podcholrawego, tlenu singletowego, rodników peroksylowych, chelat żelaza, miedzi i innych metali przejściowych odpowiedzialnych za oksydację wielu substancji. Kwas liponowy łączy się z tymi metalami tworząc stabilne związki (z Cu, Mn, Zn). Zapobiega oksydacji kwasu askorbinowego i hamuje peroksydację lipidów katalizowanych przez miedź. Jest
rozpuszczalny zarówno w środowisku wodnym jak i lipidowym i przez to jest w stanie dotrzeć do wielu różnych obszarów skóry.

KWAS GLICYRETYNOWY: Posiada działanie hamujące syntezę prostaglandyny, zapobiegając i zwalczając powstawanie stanów zapalnych. Wspomaga procesy naprawcze skóry.

Aplikacja:

Rozpylić produkt na dane obszary, wmasować delikatnie do całkowitego wchłonięcia.