22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
ARABESQUE Make-up > Camouflage - pokład-kamuflaż ICED COFFEE 03

Camouflage - pokład-kamuflaż ICED COFFEE 03

Producent: ARABESQUE Make-up
Indeks: 25803

OPIS

Podkład w kremie mocno kryjący, wodoodporny korektor to wyjątkowe połączenie tradycyjnego podkładu i kryjącego korektora. Idealny na specjalnie okazje, polecany w makijażu ślubnym, fotograficznym, do kamuflowania zaburzeń barwnikowych skóry, blizn i tatuaży. W połączeniu z  pudrem FIXING staje się wodo - i ciepłoodporny. Można ze sobą łączyć poszczególne kolory Camouflage Cream w celu uzyskania pożądanej barwy.

Pojemność: 4,5 g

Rodzaj cery: każdy rodzaj skóry

Konsystencja: utwardzony krem

Sposób aplikacji: Camouflage Cream stosowany jako korektor powinien być  nakładany na/pod podkład za pomocą  gąbki do makijażu lub pędzla. Gdy nakładamy Camouflage Cream jako podkład można wymieszać poszczególne kolory w celu uzyskania odpowiedniej barwy i aplikowany również za pomocą gąbki lub pędzla do makijażu.

Stopień krycia: średni do mocnego

Wskazówka: może być stosowany jako podkład. Polecany w połączeniu z pudrem Fixing. Kasetka na kamuflaże testery dostępna w dziale AKCESORIA. Wersja detaliczna posiada wbudowany magnes, który umożliwi komponowanie kolorów w kasetce magnetycznej. Kasetka dostępna w dziale AKCESORIA.