22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
DR GRANDEL > Lekka emulsja ochronna z witaminą E SPF 50 50ml

Lekka emulsja ochronna z witaminą E SPF 50 50ml

Producent: DR GRANDEL
Indeks: GR41165

OPIS

Protection UV 50

Inteligentna, dokładnie nastawiona na cel i bezkompromisowa ochrona skóry przed promieniami UV z faktorem SPF 50. Protection UV to lekka, szybko wchłaniająca się emulsja, która w nowoczesny, inteligentny sposób chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVB. Zaczyna działać wtedy, gdy potrzebna jest ochrona przeciw promieniom UV, i tylko wtedy ! Doskonale komponuje się z produktami codziennej pielęgnacji i wzmacnia ich efekty. Witamina E pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawilżenia skóry, ma właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Imponuje delikatną teksturą i niezwykle delikatnym zapachem.

PO OTWARCIU NAJLEPIEJ ZUŻYĆ PRODUKT W CIĄGU JEDNEGO SEZONU

Sposób użycia:  stosować rano oraz wg potrzeb w ciągu dnia, by utrzymać pożądany stopień ochrony. Aplikować  na twarz, szyję i dekolt oraz w miejsca wystawione na działanie światła słonecznego ok. 30 minut przed ekspozycją na słońce.

Składniki: witamina E, filtry ochronne.

Wskazówki: Protection UV jest odpowiedni dla wszystkich typów cer i może być stosowany zgodnie z indywidualnymi potrzebami i preferencjami - zarówno pod jak i na produkty codziennej pielęgnacji. Zalecane dozowanie: TWARZ -1-2 dozy, TWARZ, SZYJA, DEKOLT – 3-4 dozy preparatu.