22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
тел. +48 693 999 451
INNOAESTHETICS > INNO-TDS Draining PPC 4 x 5 ml

INNO-TDS Draining PPC 4 x 5 ml

Producent: INNOAESTHETICS
Indeks: TD054

OPIS

Zabieg aktywujący lipolizę przeznaczony do miejscowej redukcji złogów tłuszczowych.

Fosfatydylocholina oddziałuje na komórki tłuszczowe, tzw. adipocyty, dzięki czemu z łatwością przenika przez błony komórkowe do ich wnętrza, a podana w większych ilościach powoduje rozerwanie ich struktury. Ponadto po wniknięciu do komórek powoduje rozpad trójglicerydów, a następnie wraz z lipoproteinami transportowana jest do wątroby gdzie następuje rozpad tłuszczów i wydalenie ich z organizmu. Usunięcie rozpuszczonego, płynnego tłuszczu odbywa się za pomocą procesów fizjologicznych tzn. układu limfatycznego, krwionośnego i immunologicznego. Trójglicerydy z uszkodzonych adypocytów transportowane są do wątroby gdzie są naturalnie metabolizowane.

Wskazania

- redukcja miejscowych złogów tłuszczowych.

Działanie:

Związek o nazwie fosfatydylocholina pochodzenia roślinnego, oddziaływuje na adipocyty (komórki tłuszczowe), powodując rozerwanie ich struktury.

Skład:

Fosfatydylocholina, sodium deoxycholate

Stosowanie:

Miejsce zastosowania

Ciało:

Wyższe partie ciała 5-10 ml

Niższe partie ciała 5-10 ml

Biodra 5-10 ml

Brzuch-podbrzusze 5-10 ml

Stosowanie: Produkt przeznaczony jest do profesjonalnego użycia przy wykorzystaniu dowolnej metody penetracji przezskórnej.

Opakowanie: ampułka 4 x 5 ml

Cała gama TDS

Cała gama preparatów do mezoterapii INNO-TDS LABORATORIO INNOAESTHETISC S.L.; NIF/CIF B63976062  jest sterylna i apirogenna. Warunki ich produkcji spełniają wymagania i są zgodne ze wszystkimi europejskimi regulacjami i normami jakości.