22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
тел. +48 693 999 451
AFRODITA > Afrodita Cosmetics Krem BB medium do twarzy 30ml

Afrodita Cosmetics Krem BB medium do twarzy 30ml

Producent: AFRODITA
Indeks: K-5619

OPIS

Afrodita Cosmetics BB KREM NAWILŻAJĄCY - ODCIEŃ MEDIUM 30ml

Pielęgnacja i makijaż w jednej formule!

Najważniejsze cechy:

  • 1. wyrównuje koloryt 2. tuszuje niedoskonałości 3. intensywnie nawilża skórę
  • w pełni dopasowuje się do odcienia skóry
  • tworzy piękny, naturalny wygląd bez efektu maski
  • niezwykle lekka, kremowa konsystencja
  • idealny wybór dla każdego rodzaju skóry
  • NIEKOMEDOGENNA + NIEAKNEGENNA formuła (nie zatyka porów + nie powoduje zanieczyszczeń)

Działanie i rezultaty:

Zawiera pigmenty mineralne w 100% naturalnego pochodzenia, prowitaminę B5 i skwalan, intensywnie nawilża i tuszuje niedoskonałości takie jak plamy, rozszerzone pory i oznaki zmęczenia. W pełni dopasowuje się do naturalnego kolorytu skóry i tworzy równą i piękniejszą cerę.

+ Niezwykle lekka kremowa konsystencja, która nie obciąża skóry i nie zatyka porów.  Udowodniono, że jest nieaknegenny, co oznacza, że nie powoduje zanieczyszczeń (plamy, zaskórniki, trądzik).

Idealny wybór dla tych, którzy chcą uprościć swoją rutynę kosmetyczną, poprawić wygląd swojej cery i stworzyć naturalny wygląd.

Stosowanie:

Nakładaj krem BB jako samodzielny produkt (skóra normalna do tłustej) lub po nałożeniu kremu/serum (skóra sucha do normalnej).

Wskazówka: Intensywność krycia kremu BB można regulować w zależności od nałożonej ilości. Niewielka ilość ładnie wyrówna koloryt skóry i uzyska jak najbardziej naturalny wygląd. Jeśli chcemy uzyskać większe zapewni krycie, możemy zastosować większą ilość produktu.

Główne składniki aktywne:

Pigmenty mineralne, 100% pochodzenia naturalnego

Pigmenty nowej generacji, o wysokiej czystości, wyróżniające się niezwykłymi możliwościami krycia i doskonałymi właściwościami sensorycznymi. Nie "obciążają" skóry i nie zatykają porów. W pełni dopasowują się do naturalnego odcienia skóry i tworzą piękną naturalną cerę. Zgodny z certyfikatem ECOCERT.

Skwalan

Skwalan jest pochodną skwalenu – naturalnego składnika sebum w naszej skórze, którego produkcja zmniejsza się wraz z wiekiem. Pozyskiwany jest z naturalnych źródeł roślinnych i ma działanie wysoce nawilżające. Bardzo dobrze wchłania się w skórę i nie pozostawia tłustych pozostałości. Nie zatyka porów, co czyni go idealnym dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry mieszanej i tłustej.  Chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, wzmacnia jej naturalną barierę lipidową i działa łagodząco.

Prowitamina B5

Nawilża skórę i stymuluje naturalny proces regeneracji komórek skóry. Delikatnie łagodzi i korzystnie wpływa na skórę wrażliwą i podrażnioną.

Pojemność: 30 ml