22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
тел. +48 693 999 451
DR GRANDEL > Ampułki Sensitive Solution 3x3ml

Ampułki Sensitive Solution 3x3ml

Producent: DR GRANDEL
Indeks: 41199

OPIS

Ampułka kojąca, wzmacniająca funkcje barierowe i mikrobiom skóry

Ampułka dla skóry wrażliwej, alergicznej

Zaczerwienienie, podrażnienie i nieprzyjemne uczucie ściągnięcia są zwykle oznakami osłabienia funkcji barierowej skóry. Skóra staje się reaktywna, reaguje niemal na każdy czynnik drażniący pochodzenia wewnętrznego lub zewnętrznego. Poczuj ulgę z białą, mleczną ampułką Sensitive Solution, która koi, łagodzi oraz wspiera funkcje barierowe skóry. Ampułkę Sensitive Solution polecamy również dla skóry atopowej, kobiet w ciąży, zawsze wtedy gdy skóra potrzebuje wsparcia i wzmocnienia.

Składniki aktywne

Koncepcja składników aktywnych niczym unikalny kod, opracowany specjalnie na potrzeby skóry wrażliwej uwalnia skórę od nieprzyjemnego dyskomfortu oraz wzmacnia jej naturalne funkcje obronne. Antystresowa tarcza w postaci trzech kompleksów: Skin Biotic Balancer, Skin Calming Complex oraz Skin Protect Extract działa natychmiast oraz długofalowo. Opracowana w celu wsparcia mikrobiomu skóry, bariery ochronnej skóry oraz blokuje aktywność wyzwalaczy wrażliwości. Lizat bakterii kwasu mlekowego wspiera namnażanie się sprzyjającej flory bakteryjnej oraz chroni przed patogenami. Wspiera spójność i współpracę między komórkami. Skin Calming Complex to połączenie ekstraktu z trzciny pospolitej i grzyba Fu Ling. Wzmacnia integralność naskórka, chroni przed chorobami związanymi z zaburzeniami bariery skórnej, np.: atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, łojotokowe zapalenie skóry, trądzik różowaty. W recepturze znajdziemy również wyciąg z grzyba naziemka ceglastego, którego regularnie stosowanie wycisza receptory bólu i zmniejsza reakcję na bodźce zewnętrzne, jednocześnie zmniejszając wrażliwość skóry. Kombinacja lekkich olejów jojoba i migdałowego zapobiegają utracie wody ze skóry (TEWL), dbają o prawidłowe nawilżenie i ochronę skóry.

Sposób użycia: Otwieranie ampułki: Przed użyciem wstrząśnij ampułkę. Odwróć ampułkę do góry dnem, postukaj kilkukrotnie aby płyn spłynął w dół ampułki. Zlokalizuj znacznik (czarna kropka), to będzie miejsce złamania ampułki. Aby chronić dłonie, przełam ampułkę przez chusteczkę higieniczną lub użyj załączonej w każdym opakowaniu nasadki do otwierania ampułek. Odłam szyjkę ampułki. Wylej płyn na dłoń lub do miseczki. UNIKAJ BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU Z PUNKTEM ODCIĘCIA AMPUŁKI I SKÓRĄ. Aplikacja ampułki: ampułkę nakładaj na skórę porcjami, w optymalnej wersji 2-3 warstwy, przy czym każdą poprzednią należy wmasować do pełnej absorpcji. Tym samym możesz podzielić ampułkę na 2-3 aplikacje. Dopiero potem nałóż porcję produktu opuszkami palców na dokładnie oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu i delikatnie wmasuj w skórę przez kilka minut. Następnie nałóż wybrany krem pielęgnacyjny DR GRANDEL. Pamiętaj jednak aby zużyć ampułkę w ciągu 48h.

Wskazówki: Ampułki aplikujemy na skórę w celu osiągnięcia spektakularnego efektu (= na dzień, noc lub na specjalną okazję), lub gdy chcemy osiągnąć efekt kosmetyczny, terapeutyczny (= trwała poprawa stanu skóry). Kuracja z ampułkami może trwać od 1 do 4 tygodni w zależności od wymaganej intensywności terapii. Wieczór to idealny czas na aplikację ampułki. Można ją stosować również rano lub nawet w ciągu dnia. Zarówno rano jak i wieczorem zaleca się po nałożeniu ampułki zastosować odpowiedni krem dobrany do typu skóry. Dzięki temu aktywny koncentrat będzie przenikał skuteczniej w głąb skóry. Na ampułki można nałożyć również kremową maskę. Należy jednak pamiętać aby uprzednio zaaplikowana ampułka całkowicie wchłonęła się w skórę, a następnie należy nałożyć kryjącą warstwę maski na twarz, szyję i dekolt. Po 15-20 min. pozostałości maski można wmasować lub zmyć ze skóry. Wzajemne oddziaływanie maski i ampułki gwarantuje najlepsze efekty.