22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
тел. +48 693 999 451
STARPIL depilacja > Wosk bezpaskowy elastyczny Film Wax Pure Glitter Gold granulki 1kg

Wosk bezpaskowy elastyczny Film Wax Pure Glitter Gold granulki 1kg

Producent: STARPIL depilacja
Indeks: 3010285001

OPIS

Wosk złoty - jednolity, półkremowy i elastyczny, z opalizującymi pigmentami. Nadaje się do stosowania na całe j powierzchni (twarz i ciało). Szczególnie wrażliwa skóra.

Główne składniki: Żywica roślinna (kalafonia), naturalny wosk, polimery, dwutlenek tytanu, zapach i pigment.

Przyjazny dla skóry, giętki, pół-kremowy wosk o niskiej temperaturze topnienia, który jest w stanie usunąć nawet najtrudniejsze owłosienie na ciele. Idealny do
wszystkich obszarów ciała. Wosk o przyjemnej konsystencji odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, szczególnie wrażliwej.
Wyjątkowa niepękająca formuła, zdolna do usuwania nawet najtrudniejszych włosów na ciele. Wielokierunkowy. Do jednorazowego użytku.

Koraliki z wosku filmowego. Łatwe do odmierzenia. Szybko się topi. Wosk rozpuszczalny w tłuszczach o przyjemnej konsystencji odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Szczególnie wskazany do delikatnych obszarów ciała. Jego wysoka elastyczność umożliwia nakładanie cienkich warstw, skracając czas schnięcia bez utraty elastyczności. Usuwa owłosienie ciała u nasady, nie łamiąc go i jest jednorazowego użytku maksymalizuje higienę depilacji, Sposób użycia: Umieścić wosk w podgrzewaczu o temperaturze 60-70 OC. Po około 15 minutach sprawdź, czy wosk się rozpuścił, a następnie zmniejsz temperaturę do 50-60OC, aby uzyskać konsystencję miodu. Nakładaj szpatułką, upewniając się, że krawędzie są wyraźnie zaznaczone, aby zmaksymalizować usuwanie produktu i włosów. Skuteczny na zarost na twarzy i ciele.

OSTRZEŻENIE: Wszystkie produkty zawierające wosk są łatwopalne. Nie przekraczać temperatury topnienia. Przechowywać z dala od silnych źródeł ciepła. Używać wyłącznie w otwartych, dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Nie spożywać. Użycie naturalnych składników może spowodować nieznaczne zmiany koloru w finalnym produkcie.