22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
тел. +48 693 999 451
DR GRANDEL > Ampułka Matt Now 12x 3ml

Ampułka Matt Now 12x 3ml

Producent: DR GRANDEL
Indeks: GR41198

OPIS

Ampułka matująca, bez efektu wysuszenia skóry z peptydami i ekstraktem z pistacji

Chcesz zmatowić i udoskonalić cerę? A w dodatku zależy Ci aby ampułka jednocześnie dbała o nawilżenie skóry i pracowała dla niej anti-age? To działa! Ampułka Matt Now od DR.GRANDEL zachwyca natychmiastowym efektem matującym, bez efektu wysuszenia skóry. O takie działanie zadbają 3 kompleksy składników aktywnych. Kompleks Matt Control to wysokocząsteczkowy cukier pozyskiwany biotechnologicznie z mikroorganizmów morskich, daje efekt długotrwałego matu bez wysuszenia skóry.
Pro Collagen Peptide to wyselekcjonowane peptydy, które wygładzają strukturę skóry oraz redukują ilość i głębokość zmarszczek – w tym zmarszczek mimicznych. Zmniejszają rozpad włókien kolagenowych i stymulują syntezę kolagenu dla większej elastyczności skóry. Ostatnim, trzecim składnikiem aktywnym jest ekstrakt z pistacji, dokładniej z jej żywicy, który udoskonala i matuje cerę.

Koncentrat składników aktywnych Matt Now reguluje nadmierną produkcję łoju, zmniejsza widoczność porów skóry oraz optycznie ją wygładza.

Otwieranie ampułki: Przed użyciem wstrząśnij ampułkę. Odwróć ampułkę do góry dnem, postukaj w nią kilkakrotnie aby płyn spłynął w dół ampułki. Zlokalizuj znacznik (czarna kropka), to będzie miejsce złamania ampułki. Aby chronić dłonie, przełam ampułkę przez chusteczkę higieniczną lub użyj załączonej w każdym opakowaniu nasadki do otwierania ampułek. Odłam szyjkę ampułki. Wylej płyn na dłoń lub do miseczki. UNIKAJ BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU Z PUNKTEM ODCIĘCIA AMPUŁKI I SKÓRĄ.

Wskazówki: ampułkę należy aplikować na skórę porcjami, w optymalnej wersji 2-3 warstwy, przy czym każdą poprzednią należy wmasować do pełnej absorpcji. Możesz również podzielić ampułkę na 2-3 aplikacje.

Aplikacja ampułki: Ampułki aplikujemy na skórę w celu osiągnięcia spektakularnego efektu na dzień, na noc lub na specjalną okazję. Również wtedy, gdy chcemy osiągnąć efekt kosmetyczny lub terapeutyczny. Kuracja z ampułkami może trwać od 1 do 4 tygodni w zależności od wymaganej intensywności terapii. Wieczór to idealny czas na aplikację ampułki. Można ją stosować również rano lub nawet w ciągu dnia. Zarówno rano jak i wieczorem, zaleca się po nałożeniu ampułki zastosować odpowiedni krem dobrany do danego typu skóry. Dzięki temu aktywny koncentrat będzie przenikał skuteczniej w głąb skóry. Na ampułki można nałożyć również kremową maskę. Należy jednak pamiętać, aby uprzednio zaaplikowana ampułka całkowicie wchłonęła się w skórę, a następnie należy nałożyć kryjącą warstwę maski na twarz, szyję i dekolt. Po 15-20 min. pozostałości maski można wmasować lub zmyć ze skóry. Wzajemne oddziaływanie maski i ampułki gwarantuje najlepsze efekty.