22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
тел. +48 693 999 451
DR GRANDEL > Ampułka Hyaluron Moisture Flash 3x3 ml AMPOULE SELECTION

Ampułka Hyaluron Moisture Flash 3x3 ml AMPOULE SELECTION

Producent: DR GRANDEL
Indeks: GR41674

OPIS

Ampułka Hyaluron Moisture Flash 3x3 ml  AMPOULE SELECTION

Ampułka nawilżająca do twarzy z kwasem hialuronowym; natychmiastowe, głębokie nawilżenie.

Formuła ampułki Hyaluron Moisture Flash została stworzona na bazie mikrocząsteczki kwasu hialuronowego Micro Hyaluron, która z łatwością i szybko przenika w głąb skóry.

Innymi słowy natychmiast dostarcza skórze dużą dawkę wilgoci.

Po użyciu skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki spłycone. Ponadto ampułka zawiera wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, który tworzy na powierzchni skóry nanowarstwę, która gwarantuje natychmiastowy efekt wygładzenia i intensywnego nawilżenia. Ekstrakt z niebieskiej mikroalgi (Phormidium Persicinum) wspomaga naturalne procesy naprawcze skóry, pozytywnie wpływa na świetlistość i blask skóry. Hyaluron Moisture Flash to idealna ampułka dla każdego, kto potrzebuje orzeźwiającej ‘eksplozji’ wilgoci dla swojej skóry. 

Otwieranie ampułki: Przed użyciem wstrząśnij ampułkę. Odwróć ampułkę do góry dnem, postukaj w nią kilkakrotnie aby płyn spłynął w dół ampułki. Zlokalizuj znacznik (czarna kropka), to będzie miejsce złamania ampułki. Aby chronić dłonie, przełam ampułkę przez chusteczkę higieniczną lub użyj załączonej w każdym opakowaniu nasadki do otwierania ampułek. Odłam szyjkę ampułki. Wylej płyn na dłoń lub do miseczki. UNIKAJ BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU Z PUNKTEM ODCIĘCIA AMPUŁKI I SKÓRĄ.