22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
тел. +48 693 999 451
DR GRANDEL > Ampułka Hydro Active 6 x 3ml Nawilżanie-rewitalizacja Zestaw 6 szt PROMOCJA

Ampułka Hydro Active 6 x 3ml Nawilżanie-rewitalizacja Zestaw 6 szt PROMOCJA

Producent: DR GRANDEL
Indeks: GR40285

OPIS

HYDRO ACTIVE 

Koncentrat nawilżająco-rewitalizująca z wodą morską i kofein.

Serum do twarzy z kwasem hialuronowym to doskonały sposób na ugaszenie pragnienia suchej skóry. Ampułka została wzbogacona o kompleks alg i wody morskiej o intensywnych właściwościach nawilżających, rewitalizujących i odświeżających. Ten rodzaj ampułki nawilżającej zawiera również kofeinę, która stymuluje mikrokrążenie. Szarej i matowej skórze dodaje energii, ożywia oraz redukuje widoczne oznaki zmęczenia skóry. Ampułka szybko wygładza drobne linie i zmarszczki spowodowane wysuszeniem skóry.  Promuje jędrną cerę.

Wskazówki: Ampułki aplikujemy na skórę w celu osiągnięcia spektakularnego efektu (= na dzień, noc lub na specjalną okazję), lub gdy chcemy osiągnąć efekt kosmetyczny, terapeutyczny (= trwała poprawa stanu skóry). Kuracja z ampułkami może trwać od 1 do 4 tygodni w zależności od wymaganej intensywności terapii. Wieczór to idealny czas na aplikację ampułki. Można ją stosować również rano lub nawet w ciągu dnia. Zarówno rano jak i wieczorem zaleca się po nałożeniu ampułki zastosować odpowiedni krem dobrany do typu skóry. Dzięki temu aktywny koncentrat będzie przenikał skuteczniej w głąb skóry. Na ampułki można nałożyć również kremową maskę. Należy jednak pamiętać aby uprzednio zaaplikowana ampułka całkowicie wchłonęła się w skórę, a następnie należy nałożyć kryjącą warstwę maski na twarz, szyję i dekolt. Po 15-20 min. pozostałości maski można wmasować lub zmyć ze skóry. Wzajemne oddziaływanie maski i ampułki gwarantuje najlepsze efekty.

Sposób użycia: Otwieranie ampułki: Przed użyciem wstrząśnij ampułkę. Odwróć ampułkę do góry dnem, postukaj kilkukrotnie aby płyn spłynął w dół ampułki. Zlokalizuj znacznik (czarna kropka), to będzie miejsce złamania ampułki. Aby chronić dłonie, przełam ampułkę przez chusteczkę higieniczną lub użyj załączonej w każdym opakowaniu nasadki do otwierania ampułek. Odłam szyjkę ampułki. Wylej płyn na dłoń lub do miseczki. UNIKAJ BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU Z PUNKTEM ODCIĘCIA AMPUŁKI I SKÓRĄ. . 

OPIS PROMOCJI

Zestaw 6szt x 3ml