22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
тел. +48 693 999 451
DR GRANDEL > RENEW BODY OIL Odżywczo-odmładzający olejek do ciała z ekstraktem ze śnieżnej algi 100ml

RENEW BODY OIL Odżywczo-odmładzający olejek do ciała z ekstraktem ze śnieżnej algi 100ml

Producent: DR GRANDEL
Indeks: GR41770

OPIS

RENEW BODY OIL Odżywczo-odmładzający olejek do ciała z ekstraktem ze śnieżnej algi 

Renew Body Oil to wyjątkowy olejek do ciała lekkiej konsystencji z suchymi olejkami.

Olejek do ciała z ekstraktem Hydraherba i olejkiem z dzikiej róży zapewnia skórze nawilżenie, delikatny połysk i uczucie odżywienia.

Ekstrakt z alg śnieżnych chroni włókna kolagenowe i poprawia elastyczność skóry. Po aplikacji produktu skóra jest pięknie wygładzona, odżywiona oraz rozświetlona.

Składniki:

  • OLEJEK Z DZIKIEJ RÓŻY- Delikatny olejek otrzymywany z pestek owoców dzikiej róży (nasion dzikiej róży) bogaty w kwas alfa linolowy (wielonienasycone kwasy tłuszczowe) i witaminę E. Ma szczególnie działanie wygładzające i znany jest ze swoich właściwości regenerujących
  • EKSTRAKT Z ALG ŚNIEŻNYCH- Ekstrakt z alg śnieżnych (Chlamydomonas), które mają imponującą zdolność wzrostu w klimacie alpejskim lub polarnym. Ze względu na ekstremalne warunki środowiskowe algi śnieżne wytwarzają cenne substancje przekaźnikowe, aby zminimalizować stres wywołany środowiskiem. Ekstrakt aktywuje „gen piękna” skóry, chroni włókna kolagenowe, wspomaga tworzenie nowego kolagenu i poprawia elastyczność skóry.
  • EKSTRAKT Z HYDRAHERBY- Ekstrakt roślinny z przybrzeżnej rośliny Salicornia. Przystosował się do warunków środowiskowych strefy pływów (słońce, wiatr, słona woda) i wykształcił różne mechanizmy ochronne, w tym ochronę przed odwodnieniem. Jego ekstrakt stymuluje własną produkcję mocznika w skórze, przywraca równowagę i uzupełnia zapasy wilgoci w skórze.​