22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
тел. +48 693 999 451
Producenci > CHAMOT

Zapraszamy do świata naturalnych alg marki Chamot. Profesjonalne, francuskie maski algowe o wysokiej zawartości Laminaria Digitata cieszą się uznaniem w gabinetach kosmetycznych, hotelach SPA&Wellness w całej Polsce. Szeroki wybór tradycyjnych masek algowych na bazie ziemi okrzemkowej lub nowoczesnych tzw. „zdejmowanych jednym ruchem” na bazie glukozy. Oferta obejmuje również algi mikronizowane, algi do okładów na ciało oraz pilingi algowe.

Algi zawarte w maskach i okładach algowych pochodzą z Bretanii, wyjątkowego pod względem geograficznym i przyrodniczym obszaru NATURA 2000, będącego pod ścisłą ochroną ekologów. Są produkowane w północno - zachodniej Francji na półwyspie Bretońskim, pozyskiwane z czystych pod względem biologicznym akwenów Oceanu Atlantyckiego.

Maski algowe nasycone są wysokimi stężeniami składników aktywnych, m.in.: kwas hialuronowy, Argirelina®, Eskulina, rumianek, Ginkgo Biloba, które wspierają działanie alg i gwarantują doskonały efekt pozabiegowy. Nie wymagają stosowania aktywatorów (dodatkiem jest ciepła lub zimna woda). Nie zawierają konserwantów, niepotrzebnych domieszek, zagęszczaczy i wypełniaczy.