22 303 9999
Darmowa wysyłka od 300 zł
тел. +48 693 999 451
Producenci > INNOAESTHETICS

INNOAESTHETICS to marka pochodząca z Hiszpanii, która dostarcza profesjonalistom oraz użytkownikom końcowym rozwiązania medycyny estetycznej i dermatologicznej, umożliwiające leczenie wszelkiego rodzaju zmian skórnych oraz utrzymanie zdrowia i piękna skóry. Nasza firma posiada szeroki wybór produktów wysokiej jakości, dedykowanych zarówno dla salonów kosmetycznych, jak i dla indywidualnych użytkowników.

Nasze produkty są opracowane z wykorzystaniem innowacyjnych składników aktywnych, które współdziałają w doskonałej synergii, aby osiągnąć najlepsze rezultaty i sprostać oczekiwaniom klientów salonów kosmetycznych. Wszystkie nasze produkty są polecane przez lekarzy i dermatologów, co gwarantuje ich wysoką jakość i skuteczność.

Dzięki ponad wiekowemu doświadczeniu w opracowywaniu farmaceutycznych formuł poprawiających stan skóry, INNOAESTHETICS jest firmą o światowym uznaniu i wzorcowym laboratorium w branży medycyny estetycznej i dermokosmetycznej. Nasza marka oferuje kompleksową gamę produktów, które obejmują wypełniacze, rozwiązania transdermalne, peelingi chemiczne, dermokosmetyki i nutrikosmetyki, idealne dla salonów kosmetycznych, które pragną zapewnić swoim klientom profesjonalne i skuteczne zabiegi.

Ponadto, INNOAESTHETICS nieustannie pracuje nad projektowaniem inteligentnych i bardziej skutecznych produktów, które mogą zapobiegać i leczyć wszelkiego rodzaju zmiany skórne oraz troski estetyczne. Nasze innowacyjne technologie, takie jak Smart GPS® (Guidance Performance System), zostały opracowane specjalnie po to, aby zwiększyć skuteczność naszych zabiegów w salonach kosmetycznych. Dzięki Smart GPS® składniki aktywne są precyzyjnie dostarczane do określonych grup komórek, gdzie mogą osiągnąć maksymalne działanie terapeutyczne, zapewniając spektakularne efekty dla klientów salonów kosmetycznych.

SERIE PRODUKTÓW